ŞANLITÜRK: GEREKEN CEVABI MİLLETİMİZ VERMİŞTİR!

111
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, 31 Mart Mahalli ve Yerel Seçim sürecinde MHP’nin Cumhur İttifakı’na destek vermediği iddia ve iftiralarına sert bir şekilde cevap verdi.

Milletvekili Şanlıtürk, dedikodulara da çok net cevap vererek “Rotasını şer, nifak, fitne ve fesat odaklarına çevirmiş eski ve eskimiş ülkücüler, asla bu mücadelemizde muavaffakiyet sağlayamacaklardır. Kazdıkları çukurda boğulanlara aziz milletimiz gereken cevabı vermiştir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, bayramlaşma proğramları çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Ordu İl Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette çok önemli mesajlar verdi.

MHP’li milletvekili Şanlıtürk, bayram boyunca gerek protokol programları gerekse Altınordu İlçesinde gezmediği mahalle bırakmadı. Şanlıtürk, bu programların yanı sıra bayram bounca katıldığı cenaze törenleri ve geleneksel bayram etkinliklerine de katılarak Orduluları bu bayramda da yalnız bırakmadı.

Bayramın son gününde Türkiye Kamu Sen Ordu İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Hasan Ali Yılmaz ve Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Şanlıtürk, burada yaptığı konuşmada  Kamu Sen’in seçim sürecinde dik ve onurlu duruşu ile Cumhur İttifakına verdiği destek için teşekkür etti.

Seçim sürecinde MHP’nin cumhur İttifakına destek vermediği iddia ve iftiralarına sert bir şekilde cevap veren Milletvekili Şanlıtürk, dedikodulara da çok net cevap verdi.

Şanlıtürk, “Hepiniz şahitsiniz İl Başkanımız Sayın Mehmet Özçelik ile İlçe Başkanımız Sayın Dinçer Kurucu ve il, ilçe teşkilatlarmızın bütün mensuplarıyla gitmediğimiz ilçe, gitmediğimiz mahalle girmediğimiz sokak bırakmadık.
Bütün bu gayretimiz cumhur ittifakının kurulmasına öncü olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız, bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye verdiğimiz söz ve taahhüdü yerine getirmekti. Bütün olumsuzluklara rağmen Ordu’da bütün gayemiz Cumur İttifakının kazanması idi.  Bunu başardığımıza inanıyorum” dedi.

31 Mart mahalli ve yerel yönetimler seçimlerinde Kamu Sen’in Cumhur İttifakına verdiği destek için teşekkürlerini sunan Milletvekili Şanlıtürk, konuşmasının devamında ise MHP içerisnde ki nifak ve bozguncularada çok anlamlı mesajlar gönderdi.

Şanlıtürk; “YSK’ya yapılan itiraz başvuruları nihayet belli oldu. Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Cumhur İttifakı adayımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmuştur. Bundan sonra zaman hizmet zamanıdır. 19 ilçemizde Cumhur İttifakı belediyelerimizin yanı sıra başka ilçelerde de seçim kazanan diğer siyasi parti belediye başkanlarımızla ayrışmadan, ötekileştirmeden Ordumuz için hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu seçim çalışmaları sürecinde elbette sıkıntılı ve çalkantılı süreçler oldu. Geçmişte kendilerini bizim camiamızda yer edenlerin bu seçim sürecinde dışarıda kendilerine yer etmeye çalışan arkadaşlarımız, bazı sıkıntılar yarattı.
Yok efendim, MHP’liler oy veriyormuş, vermiyormuş, diye söylemler çıktı ortaya. Biz bu süreçte fazla açıklama yapmadık. Bu süreçte sustuğumuz veya açıklama yapmadığımız aynı zamanda camiamıza yapılan bu saldırılar karşında da bunlara cevap vermeyeceğimiz anlamına gelmesin. Ben bunun cevabını Akkuş’ta verdim. Eski ülkücüler, eskimiş ülkücüler, bir kez daha gördü ki, biz Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’den aldığımız talimatla süreci en iyi şekilde yönettiğimize inanıyorum.
Bu vesile ile bu süreçte her daim omurgası dik, duruşu dik ayağı yere sağlam basan Kamu Sen İl Başkanımız Sayın Hasan Ali Yılmaz’a ve sendikamıza bağlı bütün dernek başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.
Rotasını şer, nifak, fitne ve fesat odaklarına çevirmiş eki ve eskimiş ülkücüler asla bu mücadelemizde muavaffakiyet sağlayamacaklardır. Buna ne ülkücü hareket, ne Milliyetçi Hareket, ne de Cumhur İttifakı olarak topyekün hiç birimiz müsaade etmeyeceğiz. Kazdıkları çukurda boğulanlara aziz milletimiz gereken cevabı vermiştir” diye konuştu.