ŞANLITÜRK: BAŞKA KAPIYA !

236
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, 31 Mart Yerel Seçimlere sayılı günler kala seçmene çok önemli uyarılarda bulundu.

İttifak arayışı içerisinde olan muhalefete, “Biz bu oyunu bozarız, başka kapıya” diyerek çıkışta bulunan Milletvekili Şanlıtürk’ün verdiği mesajlar, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Seçim çalışmaları çerçevesinde ilçe programlarını aralıksız sürdüren Milletvekili Şanlıtürk, son Akkuş mitinginde Cumhur İttifakı’nın haricinde ittifak arayanlara okuduğu şiirle de net bir şekilde cevap vermiş oldu.

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALNIZ DEĞİLDİR”

31 Mart’ta Cumhur İttifakının büyük bir destan yazacağına dikkat çeken Milletvekili Şanlıtürk, “Muhalefetin bu oyununu görüyoruz. Bu oyunu biz bozarız. Bu kuşatmayı biz yararız. Recep Tayyip Erdoğan yalnız değildir. Cumhur İttifakı birlikteliği içerisinde geleceğin rotasını cumhur ittifakı çizecek, geleceğin süper gücü Türkiye olacak. 31 Mart’ta öyle bir destan yazacağız ki, Türkiye’yi hiç kimse tutamayacaktır” dedi.

“KİMSE BOŞ HAYAL KURMASIN, BAŞKA KAPIYA”

Milletvekili Şanlıtürk, konuşmasının devamında; “Cumhur İttifakını kuran MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kimse boş hayal kurmasın. Eski ülkücülerle, eskimiş ülkücülerle ittifak yapmaya çalışanlara açık ve net bir şekilde söylüyoruz. Başka kapıya başka kapıya. Ülkücülerin ittifakı bellidir. Milliyetçilerin ittifakı bellidir. Milliyetçi Hareketin ittifakı bellidir. O da Cumhur ittifakıdır” diye konuştu.

Milletvekili Şanlıtürk’ün dakikalarca ayakta alkışlanan şiiri ise alandaki vatandaşlara hayli duygulu anlar yaşattı. İşte Şanlıtürk’ün dillere desten olan şiiri ise şu şekilde kaydedildi:

Ana rahmi zâhir, şu bizim koğuş;

Karanlığında nur, yeniden doğuş…

Sesler duymaktayım: Davran ve boğuş!

Sen bir devsin, yükü ağırdır devin!

Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!

Mehmed’im, sevinin, başlar yüksekte!

Ölsek de sevinin, eve dönsek de!

Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!

Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir!

Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!