PERŞEMBE’YE DEĞER KATACAK PROJE: VONA OTEL

179
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler yeni yatırım programından müjdeleri peş peşe sıralıyor. Sakin şehir Perşembe ilçesi için de “Vona Otel” projesini açıklayan Başkan Güler sosyal medya hesabından projenin detayları paylaştı.

2019 yılından bu yana yapılan projeler ile Ordu’yu adeta parlayan bir yıldız haline getiren Başkan Güler, yeni yatırım programını Ordulular ile paylaşıyor. Geride kalan 5 yıl süresince bu yatırımlarından payını alan Perşembe ilçesi yeni dönemde de hak ettiği yatırımlara kavuşacak.

“PERŞEMBE’MİZE DEV BİR ESERİ DAHA KAZANDIRIYORUZ”

Bu kapsamda yeni dönemde Perşembe ilçesine değer katacak Vona Otel Projesini müjdeleyen Başkan Güler sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak “Perşembe ilçemizin turizmde parlayan yıldızını daha da parlatacağız. Projemiz hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Başkan Güler paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Sakin şehir unvanına sahip, yatırımlarımız ile ihya ettiğimiz, rehabilitasyon çalışması ile çöp dağlarından kurtararak güzelliğine güzellik kattığımız yemyeşil ilçemiz Perşembe’mize dev bir eseri daha kazandırıyoruz.

1.944 metrekare alana, 108 adet odaya, restorana, düğün salonuna, sosyal tesise, çocuk oyun alanlarına, otoparka, yetişkin ve çocuk yüzme havuzlarına sahip olacak olan, modern bir mimariyle inşa edeceğimiz Vona Otel ile ilçemizin turizmde parlayan yıldızını daha da parlatacağız. Hayırlı uğurlu olsun”