Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

PERŞEMBE’NİN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

44
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt hamlesiyle sorunlar çözüme kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesinde, Çaytepe mahallesinde kavra mevki asfaltla buluştu. Güzergâh Kovanlı Mahallesi’ne de bağlantı sağlıyor.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

PERŞEMBE’NİN ÇAYTEPE MAHALLESİ’NE ASFALT

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinde, 1800 metre uzunluğundaki Çaytepe Kavra mevkiini emülsiyon asfalt ile buluşturdu. Güzergâh, Kovanlı mahallesine de bağlantı sağlıyor.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Yollarının asfalta kavuşması nedeniyle, konforlu bir ulaşıma kavuştuklarını belirten yöre sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

%d blogcu bunu beğendi: