Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ORTABÖLME KÖYÜ DERNEĞİ GENEL KURULA GİDİYOR

536
Reklamı Gizle

Akkuş Ortabölme Köyü Kalkındırma Kültür ve Yardımlaşma Derneği,  Başkan Metin Eroğlu’nun vefatının sonrası yönetim kurulu aldığı kararla genel kurula gidiyor.

11 Ağustos’ta geçirdiği rahatsızlık sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden mevcut Başkan Metin Eroğlu’ndan boşalan başkanlık için yönetim kurulu üyeleri 26 Kasım’da genel kurula gitme kararı aldı.

Dernekten yapılan açıklamada, “ Çok kıymetli üyelerimiz yönetim kurulu başkanımız Sayın Metin Eroğlu’nun vefatı nedeniyle bugün yönetim toplantımızı gerçekleştirdik ve yönetim kurulu kararı ile 12 Kasım 2023 pazar olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır çoğunluk olmaksızın 26 Kasım 2023 pazar genel kurul yapılacaktır yönetim kuruluna aday olmak isteyen üyelerimiz adaylığını açıklayabilir. Olağanüstü genel kurul toplantısına kadar başkan yardımcısı Sayın Ahmet Ay Yönetim kurulu kararıyla Başkan seçilmiştir yardımcıları Muharrem kaşıkçıoğlu ve Kenan Çayıroğlu olağanüstü genel kurula kadar devam edeceklerdir” ifadeleri yer aldı.

Bir yanıt yazın