MHP’Lİ ÖZÇELİK: ÇOCUKLAR BİR TOPLUMUN GELECEĞİDİR

165
Reklamı Gizle
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin kuruluşunun 104. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Çocukların bir toplumun geleceği olduğuna dikkat çeken Başkan Özçelik, mesajında tüm çocukların ve Türk Halkının bayramını kutladı.
MHP Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik, yayımladığı mesajda, çocukların toplumun geleceğini oluşturduğuna dikkat çekerek; “23 Nisan 1920 tarihi ulusal egemenliğimizin ilan edildiği ve egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu bir başlangıcı ifade eden gündür. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı bu günü tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan etmesi, geleceğimizin güvencesi olan çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, dünyada kutlanan ilk ve tek çocuk bayramıdır. Çocuklar bir toplumun geleceğidir. Bizlere düşen görev geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızı, milli ve manevi değerler aşılayarak, topluma faydalı bireyler olmasını sağlamaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, ilk meclisimizin kahraman üyelerini ve milli egemenliğimizin kazanılmasında mücadele veren başta Ulu Önder Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle anıyor, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyor, huzur ve barış içerisinde yaşamalarını temenni ediyorum” dedi.