Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

MHP, DOLU DİZGİN GELİYOR

Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu’da iki güne dört ilçe olağan kongresi daha sığdırdı. Kongrelerin Divan Başkanlığını yapan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Çaybaşı’nda ilçe başkanlığına Hüseyin Bayrak, İkizce İlçesinde Fikret Arıcan, Çamaş İlçesinde Yaşar Aktaş ve Fatsa İlçesinde ise Murat Kaçak’ın yeniden seçildiklerini duyurdu.

Milletvekili Şanlıtürk, yaptığı açıklamada; “Büyük kurultaya giden süreçte Çaybaşı, İkizce, Çamaş ve Fatsa ilçelerinde 14. olağan kongrelerimizi, İl Başkanımız Mehmet Özçelik, Erol Bayram ve Divan Kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdik. Seçilen yönetim kurullarını tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Oldukça coşkulu ve heyecanlı geçen kongrelerin ardından Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar’ı da makamında ziyaret eden Milletvekili Şanlıtürk, burada da yaptığı konuşmada; “İl Başkanımız Mehmet Özçelik, Altınordu İlçe Başkanımız Dincer Kurucu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte; Fatsa Kongremiz sonrası, Fatsa Belediye Başkanımız Ibrahim Etem Kibar Bey’i ziyaret ettik.

Cumhur İttifakı olarak her zaman olduğu gibi Belediye Başkanımızın yanındayız, destekçisiyiz. Hiçbir tefrikanın, dedikodunun Cumhur İttifakımızı zedelemesine asla müsaade etmeyiz. Misafirperverlikleri için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Fatsa ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini de aksatmayan Milletvekili Şanlıtürk, ziyaretlerde gösterilen ilgi ve alaka için memnuniyetini dile getirerek; “İl Başkanımız Mehmet Özçelik, Fatsa Belediye Meclis Üyemiz Hacı Yelkuvancı, 28. Dönem Milletvekili Adayımız Doğukan Ak, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte; Yol ve Dava arkadaşlarımız ile birlikte istişarelerde bulunduk. Rabbim, birliğimizi beraberliğimizi daim etsin” şeklinde konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: