Kurumlara Bayram Ziyareti

232
Reklamı Gizle
Vali Muammer Erol, Ramazan Bayramı nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Ordu Devlet Hastanesi ve 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek, personellerin bayramını kutladı.
Beraberinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Muammer Erol, burada İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Emniyet mensuplarıyla tek tek bayramlaşan Vali Muammer Erol, burada emniyet mensuplarıyla bir süre sohbette bulundu.
İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından İl Jandarma Komutanlığına geçen Vali Erol, burada da İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Numan Öksüz ve komutanlar tarafından karşılandı.
İl Jandarma Komutanlığında görev yapan rütbelilerin ve askerlerin bayramını kutlayan Vali Erol, çalışmalarında başarılar diledi.
Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında Ordu Devlet Hastanesini de ziyaret eden Vali Muammer Erol, burada Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Eser Uyanık ile çalışanların ve hastaların bayramını kutladı.
Acil servis bölümünde yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Erol, çalışanlara ise kolaylıklar diledi.
112 Acil Çağrı Merkezi’ni Ziyaret Etti
Ramazan Bayramında yoğun mesai verilen yerlerden birisi olan 112 Acil Çağrı Merkezi’ni de ziyaret eden Vali Erol, 112 Acil Çağrı Merkezi’nde görev yapan personellerin bayramını kutladı.
112 Acil Çağrı Merkezi’nde görev yapan personellerin halini ve hatırını da soran Vali Erol “Bugün, Ramazan Bayramının birinci günü. Bu vesileyle bazı ziyaretlerde bulunduk. Bayramda görevi başında olan bütün arkadaşlarımızın emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Sağlıkla nice bayramlara erişmeyi diliyorum” diye konuştu.