KUMRU’LU İŞ ADAMI TOGG’UNA KAVUŞTU

590
Reklamı Gizle

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen yerli ve milli elektrikli otomobil, geçtiğimiz yıl satışa sunulmuş ve internet üzerinden yapılan müracaatlar sonrası hak sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Kumru’da Fındık ve Otomotiv işi yapan Hayta Ticaret tarafından satın alınan ve Samsun dağıtım merkezinden ilçeye getirilen Türkiye’nin Otomobili TOGG’u Ümit Hayta tarafından teslim alındı. İlçe merkezindeki işyerinin önüne çekilen aracı inceleyen vatandaşlar, yerli otomobil ile resim çekinmeyi de ihmal etmedi.

Türkiye’nin renkleri serisinde Pamukkale travertenlerinden ilham alınan “Pamukkale Beyazı” olarak geçen “52 HM 099” Plakalı TOGG’u teslim alarak ilk sürüşünü gerçekleştiren Ümit Hayta, “Çok güzel bir araç. Önceki Kullandığımız araçlara benzemeyen bir rahatlığı ve sürüş kolaylığı var. Bizler Şirket olarak yazılmıştık ve çekilişte bizlere çıktı be bugün Samsun dağıtım merkezinden teslim aldım ve İlçemize getirdik. Kumru ilçemize getirilen ilk elektrikli otomobil, çok heyecanlıyız. Bizim merak ettiğimiz gibi hemşerilerimizde merak ediyor ve inceliyorlar.Ben emeği geçenlere ve bu aşamaya getirenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir