KOKARCAYLA MÜCADELE BİLGİLENDİRMELERİ SÜRÜYOR

58
Reklamı Gizle

Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından bölgemizde başta fındık olmak üzere tarım ürünlerine zarar veren Kahverengi Kokarca ile mücadele konusunda üreticilere yönelik bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

Ünye’nin Yeniköy ve Ortaköy mahallelerine geçen Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri üreticileri Kahverengi Kokarca ile mücadele konusunda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalarla ilgili paylaşımda bulunan Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, “ Yeniköy ve Ortaköy Mahallelerimizde Sayın Kaymakamımız Ayhan Işık, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Orhan Gürel, Jandarma Komutanı Sayın Muhammed Ali Gökkan ve İlçe Müdürümüz Ferda Yıldırım’ın katılımlarıyla İlçe Müdürlüğümüz personeli Ziraat Mühendisi Özgür Beşlioğlu’nun sunumlarıyla çiftçilerimize yönelik Kahverengi Kokarca Mücadelesi bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilmiştir. Toplantıya katılan Yeniköy ve Ortaköy Mahalle sakinlerine ve toplantıya ev sahipliği yapan Muhtarlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.