Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

KIRSAL MAHALLERDE HIZ KESMEDEN BETON YOLA DEVAM

154
Reklamı Gizle

LTarihinin en büyük beton yol ihalesini gerçekleştiren Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, kırsal mahallelerde beton yol çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Kırsal mahalle yollarını şehir yolları konforunda yapmaya gayret gösteren Fatsa Belediyesi, 2020-2021(Mart) yılı yol yatırım programı kapsamında 30 kilometrelik beton yol çalışmasına aralıksız devam ediyor.

SON 1 AYDA 5 MAHALLEDE 3,5 KM’LİK BETON YOL YAPILDI

Son bir ayda 5 mahallede toplam 3 buçuk kilometre beton yol yapan Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Son olarak Sazcılar mahallesi ile birlikte dökümü gerçekleştirilen 9 buçuk kilometrekarelik beton yol çalışması ile 2020-2021(Mart) yılı yatırım programındaki 30 kilometrelik beton yol ihalesinin yüzde 35’lik kısmını da tamamlanmış oldu.

“HEDEFİMİZE ULAŞMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Kırsal mahalleleri kentten farksız bir şekilde hizmete kavuşturduklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “ Hedeflerimize hedefinde emin adımlarla ilerliyoruz.  Beton yolları öncelik sırasına göre yaptığımızı daha önce söylemiştik. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın rahat etmesi, konforlu yollarda gezmesi için gece gündüz çalışıyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü  Ekiplerimiz, son bir ay içerisinde Sazcılar, Aslancami, Bolaman, Yeniyurt, Hacıköy, Yavaş mahallerinde beton yol çalışması yaparken daha önce de, Aşağı Yavaş, Yassıbahçe,  Kösebucağı, Arpalık, Aşağıtepe, Yukarıtepe, Örencik, Sefaköy, Yassıtaş, Kılıçlı mahallelerinde ihale kapsamında beton yol çalışmalarını tamamlamıştı.  Sırada,  Hatipli, Kargucak ve Karşıyaka mahalleri var. Hız kesmeden kırsal mahallerimizde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. “ diye konuştu.

SAZCILAR MAHALLE MUHTARINDAN TEŞEKKÜR

Mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini ifade eden Sazcılar Muhtarı Nazım Asrak, “Mükemmel bir ekip ancak, birbirinden ilham alan yöneticiler ve çalışanlardan oluşur. Yapılan beton yol çalışmasında çalışmaları yakından takip eden ve her an desteğini bizden eksik etmeyen ve yanımızda olan değerli Fatsa Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar başta olmak üzere bu çalışmada emeği geçen Kırsal Hizmetler Müdürümüz Harun Durmaz’a ve diğer ekip arkadaşlarına Sazcılar Mahallesi sakinleri ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”  dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d