Kaya: “Mahalle Sakinimizin Derdi, Bizim Derdimiz Olacak”

359
Reklamı Gizle

Ünye’nin Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Adem Kaya, vatandaşla arasına sıkı bir bağ kurarak ilgi ve alakasını eksik etmiyor.

Ünye’nin kalabalık mahallerinden birisi olan Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Adem Kaya, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler nedeniyle halk ziyaretlerini sürdürüyor. Gittiği her yerde vatandaşlardan yakın ilgi görerek onların teveccühlerine kayıtsız kalmayan Muhtar Adayı Adem Kaya, 31 Mart’ta yapılacak seçimler için sıkı çalışıyor.

Kaya: “Mahalle Sakinimizin Derdi, Bizim Derdimiz Olacak”

31 Mart’ta seçilmesi durumunda mahalleli olarak muhtarlığı alması durumunda birlikte hareket ederek eksiklikleri hızlıca çözüme kavuşturmak için mücadele edeceğini ifade eden Adem Kaya, “Biz mahallemizde olurda vatandaşlarımız bizi layık görürse birlikte hareket edecek şekilde planlarımız var. Derdimiz sadece Fevzi Çakmak olacak. Bu gün bir köşede yada caddede yaşanılan her sorun bizim birlikte vereceğimiz mücadelelerle sonuçlanacaktır. Mahalle halkım tabi ki iyi bir değişim ve sorunlarının çözülmesini istiyor. Bizde bunun derdindeyiz. Önce insan ilkesi ile çıktığımız bu yolda, her bir vatandaş ve mahalle sakinimizin derdi, bizim derdimiz olacak. Gücümüz sadece sizlerin desteği olacak. Bu güç mahallemize her alanda ,hizmet ve gelişme olarak katkı sağlayacaktır” dedi.