Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İLÇE MERKEZLERİNE ESTETİK DOKUNUŞ

82
Reklamı Gizle

İlçelerin çehresini modern yatırımlarla değiştirerek yeni bir kimlik kazandıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru ilçesinde başlattığı cephe iyileştirme çalışmasının yarısını tamamladı.

Proje kapsamında Kumru ilçesinde 123 binada dış cephe yenileme çalışması gerçekleştirecek olan Proje ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekipleri, 60 binada çalışmaları tamamlayarak ilçe merkezini estetik bir görünüme kavuşturdu.

İLÇE MERKEZLERİNE ESTETİK DOKUNUŞ

Altınordu, Ulubey ilçeleri ardından Perşembe, Kumru ve Gürgentepe ilçelerinde cephe giydirme çalışmaları yaparak ilçelerin silüetini değiştiren Büyükşehir Belediyesi, 3 ilçedeki çalışmaların da sonuna geldi.

Perşembe’de tamamlanan, Gürgentepe ilçesinde kısa sürede tamamlanacak olan çalışmalarla ilçeler estetik bir görünüm kazandı. Ekipler Kumru ilçesinde de çalışmaların yarısını tamamlayarak ilçe merkezine sağlıklı bir görünüm kazandırdı.

KAPSAMLI ÇALIŞMA YAPILIYOR

Çalışmalar kapsamında pencere denizlik, harpuşta ve balkon korkuluklarının tamirini gerçekleştiren ekipler, ticari alanlarda mevcut kepenklerin onarımını yaparak yeni tabela ve tenteler yerleştiriyor.  Yağmur iniş boruları ve oluklar yenilenirken antenler merkezi sistemde toplanarak estetik bir görünüm elde ediliyor.  Son olarak mantolama çalışması yapılan binalar belirlenen renklere boyanarak modern bir görünüm kazanıyor.