Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

HEM İHTİYACI KARŞILIYOR HEM MESLEK ÖĞRENİYORLAR

149
Reklamı Gizle

Ordu’da yükümlüleri sosyal hayata kazandırmak ve onların yeni meslek edinmelerini sağlamak amacıyla imzalanan protokol kapsamında mahkumlar tarafından imal edilen toplu taşıma duraklarının montaj çalışmaları devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi tarafından yapılan montaj çalışmalarında şu ana kadar 182 adet durak altyapısı tamamlanan noktalara yerleştirildi.

19 İLÇEYE BİN 500 ADET DURAK MONTAJI YAPILACAK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yükümlülerce yapılan durakların montajının 19 ilçede devam ettiğini belirten Genel Sekreter Coşkun Alp, “Bu iş birliği protokolü ile hem ilçelerimizin durak ihtiyacını karşılayacağız hem de yükümlülerin yeni meslek edinmelerini sağlamış olacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp sözlerine şöyle devam etti: “Büyükşehir Belediyemiz ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yükümlülerin yaptığı duraklar ilçelerimizde belirlenen noktalara yerleştirilmeye devam ediliyor. İlk etapta 57 adet durağın montajını yapan ekiplerimiz ikinci etapta 125 adet durağın daha montajını ilçelerimizde gerçekleştirdi. Bu çalışma ile hem ilçelerimizde vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları noktalara durak yerleştirirken hem de yükümlülerimizin yeni meslek edinmelerini hedefliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi tarafından gerçekleştirilen durak montaj çalışmaları 19 ilçede alt yapısı tamamlanan noktalarda devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir