Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMALIYIZ

174
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 3 engelli daha genci sevindirdi.

Ordu’nun Çatalpınar ve Ünye ilçelerinde yaşayan 3 engelli genç, akülü sandalyelerine kavuştu. Büyükşehir ekiplerinin akülü sandalyeleri teslim ettiği Ünye ve Çatalpınar ilçesinde yaşayan 3 gencin mutlulukları ise görülmeye değerdi.

“HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMALIYIZ”

Ünye ve Çatalpınar ilçesinde yaşayan 3 engelli vatandaşa akülü sandalye hediye ettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Bekir Karakış, “Onların mutlulukları ve yüzlerinin gülmesi bizler için her şeye değdi” dedi

Daire Başkanı Karakış sözlerine şöyle devam etti

“Engelli vatandaşlarımızın hayata daha fazla katılarak hareket özgürlüğü kazanmaları bizler için oldukça önemli. Unutmayalım ki hepimiz bir engelli adayıyız. Bu bilinçle empati kurarak onların hayatını kolaylaştırmalıyız. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En son çalışmalarımızdan birisi ise Ünye ve Çatalpınar ilçesinde yaşayan 3 engelli kardeşimize akülü sandalye hediye etmek oldu. Ekiplerimiz tarafından teslim edilen hediyelerimiz engelli dostlarımızın yüzünde tebessüm oluşturdu. Onların mutlulukları ve yüzlerinin gülmesi bizler için her şeye değdi. Sadece belirli günlerde değil, yılın her günü onlar için çalışmalarımız devam edecek”

“HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMALIYIZ” için 1 Yorum

  1. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying
    to get my website to rank for some targeted keywords but
    I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
    Cheers! You can read similar art here: Backlinks List

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir