Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

HATİPLİ MAHALLESİNE KONFORLU YOLLAR

556
Reklamı Gizle

Fatsa Belediyesi Büyükşehir Belediyesi Koordinesinde Hatipli Mahallesine son 4.5 yılda özellikle yaptığı yol çalışmalarıyla vatandaşlardan tam aldı.

Fatsa sahil yolundan merkeze 22 kilometre mesafede bulunan Hatipli mahallesinin 18 kilometre yolu Büyükşehir Belediyesi, 16 kilometre yolu ise Fatsa Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunuyor.

YAPILAN ÇALIŞMALAR

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Hatipli mahallesine son 4.5 yılda Topluaydınlık mevki, Hürriyet mevki, Çubuklu mevkiine toplamda bin 700 metre beton yol çalışması, Hürriyet mevkiine 250 metre sıcak asfalt yol yapım çalışması, Camiyanı mevkiine 250 metre sathi kaplama yol yapım çalışması, Hürriyet mevkiine 1600 metre sathi kaplama yol yapım çalışması yapıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ise Kargucak-Hatipli-Çubuklu bağlantısına 6 kilometre emülsiyonlu sathi kaplama asfalt çalışması yapılırken Hatipli-Yusuflu-Çubuklu bağlantısına ise 3 kilometre sathi kaplama asfalt programı bulunuyor.

“YETERLİ ÇALIŞMALARI ALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Hatipli Mahallesi Muhtarı Yusuf Öklük Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e mahallelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı cani gönülden teşekkür ettiklerini belirterek, “Vatandaşımızın özellikle yol konusunda bir derdi sıkıntısı olduğu zaman önce bize gelir sonra Belediyeye gider. Biz de muhtarlık olarak Belediye ile yaptığımız doğru iletişim sonucu yeterli çalışmaları aldığımızı düşünüyorum. Görev süremiz bitene kadar kalan programlarımızı da tamamladığımız zaman mahallemizde 100 üzerinden 100 puanlık çalışma yapılmış olacak diyebilirim. Bu dönem öncesinde de Oluklu-Kargucak-Hatipli_Karşıyaka-Kumru Akçaalan grup yolunda yapılan 22 kilometre sıcak asfalt çalışması da bizim için çok kıymetli bir çalışma oldu” dedi.

%d