Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

GÜNDOĞDU’DAN MÜJDELER PEŞ PEŞE GELDİ!

137
Reklamı Gizle

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, TBMM de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. Görüşmeleri neticesinde yaptığı açıklamada, Ordu ve İlçeleri için haberleri peş peşe paylaştı.

DİŞ HASTANESİNİN İHALESİ 14 EKİM DE YAPILACAK
Sağlık Bakanı ile TBMM de görüşen Gündoğdu, Ordu Diş Hastanesinin ihalesinin ön hazırlıklarının tamamlandığını, ihalenin ise 14 Kasım 2022 tarihinde yapılacağını açıkladı.

AKKUŞ’a 500 bin TL DESTEK!
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Sağlık Bakanı Sayın Koca ile görüşmesi sonrasında, Akkuş yapımı tamamlanan ve vatandaşlara hizmet veren Devlet Hastanesi’nin çevre düzenlemesi ve rekreasyon işlemleri için ise 500 bin TL destek verileceğini bildirdi.

KORGAN DEVLET HASTANESİNE C SINIFINA GEÇİŞ MÜJDESİ!
Milletvekili Gündoğdu açıklamalarına, Korgan Devlet Hastanesinin C sınıfına geçirileceğininin müjdesini vererek devam etti.

TBMM de gerçekleştirdiği görüşme sonrasında, Ordu ve ilçelerine verdiği destekler için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Verilen destek ve yatırımların ilimize, ilçelerimize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

%d blogcu bunu beğendi: