GÜLYALI’DA CUMHURİYET COŞKUSU

387
Reklamı Gizle

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı dolayısıyla Gülyalı’da gerçekleştirilen etkinlikler güne damgasını vurdu. Kaymakamlıkta başlayan kutlama programı Kortej Yürüyüşüyle cadde ve sokaklarda bando eşliğinde büyük bir coşkuyla devam etti.

BALKAN BANDOSU RENK KATTI

Kaymakamlık önünde selamlamayla başlayan program Konferans Salonu’nda devam etti. Günün anlam ve önemi belirten konuşma, şiir, slayt gösterimi ve ödül törenlerinin ardından Kortej Yürüyüşüne geçildi. Belediye Başkanımız Ulaş Tepe’nin talimatıyla organize edilen Balkon Bandosu ekibi eşliğinde Kaymakamlık önünden başlayan yürüyüş ilçemiz merkezinde cadde ve sokaklarda devam etti. Balkon ve pencerelerini Türk bayraklarıyla süsleyen vatandaşlarımız Balkon Bandosu eşliğinde marş ve ezgilere eşlik ederek Cumhuriyet coşkusunu hanelerine taşıdılar. Kaymakamımız Sn. Aydın Yanık ve Belediye Başkanımız Ulaş Tepe, vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ettiler.

MİLLİ BAYRAMLARIMIZI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLUYORUZ

Gülyalı’da milli bayramların büyük bir coşku ve renkli etkinliklerle kutlandığını ifade eden Başkan Tepe, “Değerlerimize her zaman sahip çıkacağız. Bu anlamlı günlerde milli coşkuyu bütün vatandaşlarımızın hissetmesini sağlıyoruz. Özellikle minik yüreklerde Atatürk, Cumhuriyet, vatan ve bayrak sevgisini yeşertmeli ve beslemeliyiz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde yeniden var olduğumuz bu topraklarda Atamızın bizlere emanet ettiği bu anlamlı mirası her zaman koruyacak ve yaşatacağız. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.

#Atamİzindeyiz
#Cumhuriyet97Yaşında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir