GÜLER’DEN MESUDİYE’YE ÇIKARMA

364
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Mesudiye ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek programlara katıldı.

Mesudiye’nin ev sahipliği yaptığı Dünya Demokrasi Forumu’na katılan Başkan Mehmet Hilmi Güler, burada katılımcılar ile istişarelerde bulundu. Ziyaret programları çerçevesinde Başkan Güler, Temmuz ayında ilçede yaşanılan sel afeti nedeniyle çökme yaşanan Karadeniz-Akdeniz yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Yaptığı ziyaretleri değerlendiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’muzun güzide ilçesi Mesudiye’deyiz. Mesudiye Belediyemizi ziyaret ederek başladığımız ilçe programımızda, Belediye Başkanımız Muammer Özer ile bir araya gelerek Mesudiye’mize yapılan yatırımları değerlendirdik. Belediye ziyaretimizin ardından Mesudiye ilçemizde düzenlenen Dünya Demokrasi Forumu’na katılarak, Ordu’muza yurt içinden ve yurt dışından gelen birbirinden değerli katılımcılar ile düşüncelerimizi paylaştık.  Bugün ayrıca Temmuz ayında yaşadığımız şiddetli yağışlarda çökme yaşanan Karadeniz-Akdeniz yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Mesudiye dönüşünde Ordu’muzun en güzel yerleşimlerinden bir tanesi olan Topçam’da hemşehrilerimizle buluştuk. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette bizleri muhabbet ve hoşgörü ile karşılayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir