Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

GENÇ, YURT ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

145
Reklamı Gizle

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç İl Müdürlüğüne bağlı Lebibe Ergin Karlıbel Öğrenci Yurdunu ziyaret edip gençlerin taleplerini dinlemeye devam ediyor.

İl Müdürü Mustafa Genç, yurtta kalan öğrenciler ile birlikte yurt müdürlüğünde bulunan yemekhane de hijyen, ürün kalite, gramaj ve lezzet denetimi, sosyal ve kültürel aktivitelerin yapıldığı alanları denetimi gerçekleştirildi.

Yurtta çıkan akşam yemeğini kontrol eden ekip ürünleri hassas terazide tartarak gramaj kontrolü yaptı. Soğuk hava depoları, ürünlerin muhafaza edildiği ortamlar yerinde incelendi.

Genç, Öğrenciler ile birlikte akşam yemeği sofrasında gençlerin sorun ve             isteklerini dinleyerek notlarını aldı.

2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının açılması ile birlikte öğrenci yurtları ziyaretlerine devam eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Öğrenci Yurtlarımızda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hizmetin aksamaması için ve Gençlerimiz ile sürekli iletişim kurabilmek için haberli habersiz ziyaretlerimiz tüm tesislerimizde devam edecek. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın taşra teşkilatı olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak bizler için bir görevdir. Bu görevi de mesai arkadaşlarımızla birlikte aşkla ve azimle çalışıyoruz” dedi.

Öğrencilere sadece barınma hizmeti vermeyen GSB Ordu Yurtları, bünyesinde konaklayan öğrenciler için yıl boyunca eğitimden sanata spordan sosyal aktivitelere kadar birçok etkinlikten ücretsiz yararlanma fırsatı sunuyor.

%d blogcu bunu beğendi: