Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

GENÇ ENERJİ İLE ALTINORDU’YA HİZMETE BAŞLADI!

397
Reklamı Gizle

Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy, gençlik enerjisiyle hızla sahaya inerek çalışmalara başladı. İlçe Başkanlığının seçiminin ardından ilk ziyaretini ilçe yöneticisi Yıldırım Şimşek ile birlikte Şarkiye Mahalle Muhtarı Emre Yayla’ya gerçekleştiren Gürsoy, halkla iç içe olmanın önemine dikkat çekti.

Mahalle ziyaretlerinin yanı sıra yerel yöneticilerle de istişarelerde bulunan Gürsoy, bu tür ziyaretlerin ilçe için atılacak adımların belirlenmesi noktasında büyük önem taşıdığını vurguladı.

Şarkiye Mahalle Muhtarı Emre Yayla, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “CHP İlçe Başkanlığına seçilen değerli dostumuz, genç ve dinamik Başkanımız Bulut Gürsoy’un bu ziyareti, mahallemizin sorunlarına duyarlılık gösterdiğinin bir kanıtıdır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Gürsoy, Altınordu halkına verdiği sözleri hatırlatarak, “Göreve geldiğim ilk günden itibaren halkımızın yanında olacağımı ifade ettim. Şimdi sözlerimizi yerine getirme zamanı. Gençliğimizin bize verdiği enerji ile Altınordu ilçemiz için gece gündüz demeden çalışacağız.” şeklinde konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: