Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

“FATSA SPORCU ŞEHRİ OLACAK”

614
Reklamı Gizle

Fatsa Belediyesi tarafından geleceğin teminatı gençlere yönelik çağın şartlarına uygun olarak projelendirilen Okçuluk Kamp Alanı projesi hız kesmeden devam ediyor.

Evkaf mahallesi Millet Bahçesi alanı yanında 1000 metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan Okçuluk Kamp Alanı gençlerin yeni cazibe merkezi olacak.

Okçuluk Kamp alanı içerisinde 265 metrekare idari kısım ve 570 metrekare okçuluk salonu bulunuyor. 265 metrekare idari kısım içerisinde ise 2 adet engelli soyunma odası, 2 adet engelli wc-duş, 1 adet eğitmen odası, 1 adet erkek öğrenci soyunma odası, wc, duş kabini, 1 adet kız öğrenci soyunma odası, wc ve duş kabini, 1 adet atölye odası, 1 adet depo, 1 adet teknik hacim odası, 1 adet pano odası bulunuyor. 570 metre karelik okçuluk salonu içerisinde de 456 metrekare 1.salon ve 114 metrekare 2.salon yer alıyor.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VİZYONUNDAN ALDIĞIMIZ İLHAMLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, gençlerle ilgili yapılan her çalışmaya, atılan her adıma özel hassasiyet gösterdiklerini belirterek “Gençlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanarak Türkiye’nin yarınlarına yön veren bireyler olmaları için gayretle çalışıyoruz. Gençlerin şehirlerine aidiyet duygularının artması, problemlerin tespit ve çözümün parçası olması önemli bir hedefimiz. Gençlerimizin önünü açmak ve onların yaşam kalitelerini artırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Biz her yeni gün, gençlerimize yeni imkânlar sağlamak için çalışıyoruz. Gönül belediyeciliği vizyonundan aldığımız ilhamla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: