EVKAF MAHALLESİNDE YAŞAM KALİTESİ ARTIRILIYOR

136
Reklamı Gizle

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, her geçen gün büyüyen ve gelişen Evkaf Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri yağmur suyu, zayıf zemin ve kanalizasyon hattı çalışmalarını başarıyla tamamladıktan sonra şimdi üst yapı çalışmalarına geçiyor. Bu kapsamda Canlı Sokak, Şehit İbrahim Kılıç Sokak, Bahçe Sokak, Şehit Mehmet Şahin Sokak ve Turan Sokak’ta alt temel malzeme, PMT ve sıcak asfalt çalışmalarına bugün itibariyle başlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilgili sokaklarda alt yapı iyileştirmelerini gerçekleştirmenin ardından, üst yapı çalışmalarına hız vererek, yolların daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmesine odaklanıyor.

“HALKIMIZIN DAHA GÜVENLİ VE KONFORLU BİR ÇEVREDE YAŞAMALARINA KATKI SUNUYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yaptığı açıklamada, vatandaşların daha refah bir yaşam sürmelerini sağlamak adına gece gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı. Başkan Kibar, yapılan altyapı çalışmalarının ardından şimdi de üst yapı çalışmalarına start verdiklerini belirterek, bu projelerin mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlar olduğunu ifade etti.

Başkan Kibar ayrıca, “Halkımızın daha güvenli ve konforlu bir çevrede yaşamalarına katkıda bulunan bu çalışmaların devam edeceğini önemle belirtmek isterim. Belediyemizin sorumluluk alanındaki bölgelerde benzer çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Halkımızın beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu anlamda alt yapı çalışmalarını yaparken vatandaşlarımızın göstermiş oldukları sabır ve anlayış için teşekkür ediyorum.” dedi.