Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

“EMANETİNİZİ, NAMUSUMUZ GİBİ KORUYORUZ”

204
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, mahalleleri ziyaretleri kapsamında Saraycık Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tavlı, burada yaptığı konuşmada, “Bize verdiğiniz emanetinizi, namusumuz gibi koruyoruz. Sizi mahcup etmeden ve mahcup olmadan çalışmaya gayret ediyoruz.” dedi.

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle Saraycık Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında muhtar ve mahalle sakinleriyle istişarelerde bulunan Başkan Tavlı, “Mahallelerimizin öncelik sırasına göre, hizmetlerdeaksaklığa meydan vermeden çalışmalara devam ediyoruz.” dedi.

-“Sorunları yerinde görüyoruz”-

85 mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

Göreve geldiğimiz günden buyana uzak yakın demeden ziyaret ettiğimiz mahallelerimizde hemşehrilerimizin ayağına gidiyoruz. Kapısını çalıyor, hal hatır soruyoruz. Bu ziyaretlerde, seçim sürecinde aldığımız notların yanı sıra,göreve gelir gelmez 85 mahallemizde yaptığımız tespitler neticesinde mahalle sakinlerimizin öncelik sırasını da kendilerinin belirlediği talepler için başlattığımız çalışmaları inceleme fırsatı da buluyoruz. Yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla istişarelerde bulunuyor, sorunları birebir müşahede ediyoruz. Yeni taleplerle ilgili de anlık çözüme kavuşacak olanları yerinde verdiğimiz talimatlarımızla karşılarken, kısa ve orta vadede çözebileceklerimizin de planlamalarını yine yerinde yapıyoruz. Tabi hizmet alanımız oldukça geniş. Her mahallemize aynı anda müdahale etme imkanımız yok. Aciliyet sırasına göre her mahallemizin sorunlarının çözümü için tüm ekiplerimizle gece gündüz sahadayız. Bize verdiğiniz emanetinizi, namusumuz gibi koruyoruz. Sizi mahcup etmeden ve mahcup olmadan çalışmaya gayret ediyoruz. Bize güvenlerinden ve sabırlarından dolayı tüm hemşehrilerimeteşekkür ediyorum.

-Muhtar ve vatandaşlardan teşekkür-

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Saraycık Mahallesi Muhtarı Resul Boşçu ve mahalle sakinleri,“Başkanımıza taleplerimize anında cevap vermekte. Makamına gittiğimizde her daim kapsı açık. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tabi ki mahallerimizin sorunları çok. Hepsinin aynı anda çözülemeyeceğinin de bilincindeyiz. İmkanlar ölçücünde taleplerimiz karşılandı. Zor bir süreçten geçiyoruz. Allah devletimize ve belediyemize güç, kuvvet versin.” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d