Eğitimde Pandemi Tedbirleri

146
Reklamı Gizle

Ünye ilçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz başkanlığında uzaktan eğitim süresince okullarda yapılacak faaliyetler ile ilgili okul müdürleri ile toplantı düzenlendi.

Pandemi süreci nedeniyle okulların yeniden yüz yüze eğitime ara verilmesi ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan okul müdürleri ile Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önümüzdeki süreçte yapılması planlanan konularla alakalı olarak bir araya geldi.

Öğrencilerin yaşayacağı sorunlara değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz,” Öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı bu süreçte hiçbir mağduriyet yaşamaması adına okullarımızda gerekli tüm alt yapı çalışmalarının yeniden gözden geçirilmesi ve programların aksaklığa yer vermeyecek şekilde hazırlanmasını amaçlıyoruz. Bu süreçte öğrencilerimize her türlü teknik desteğin sağlanması için okul yöneticilerine gereken tüm tedbirleri almaya devam etmeleri gerekmektedir. Yeni dönemde de eğitim öğretim faaliyetlerinin hiçbir aksaklığa yer vermeyecek şekilde gerçekleştirilmesi en büyük hedefimizdir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın