Duraklar Yerlerini Alıyor

269
Reklamı Gizle

 
Yükümlüleri sosyal hayata kazandırmak ve onların yeni meslek edinmelerini sağlamak amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan “Yükümlüleri Sosyal Hayata Kazandırma” protokolü kapsamında 1.500 adet durak il genelinde ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilmeye devam ediliyor.
57 DURAĞIN MONTAJI YAPILDI
Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yükümlüler tarafından yapılan duraklardan 57’sinin Altınordu, Korgan, Ünye ve Fatsa ilçelerinde alt yapısı oluşturulan noktalara montajı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri diğer ilçelerde de belirlenen noktaların alt yapısını oluşturduktan sonra durak montaj işlerine devam edecek.
“İHTİYACI OLAN YERLERE KOYMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Yükümlülerce yapılan durakların montajının yapılmaya başlandığını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Yükümlülerimize istihdam oluşturmak ve onları sosyal hayata kazandırmak için Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü ile bir protokol imzaladık. Bu protokole göre yükümlülerimize yeni meslek edinmeleri amacıyla Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü ile iş birliği sağladık. İş birliği protokolü çerçevesinde ilk etapta 1.500 adet durak siparişi vermiştik. Şu an için 57 adet durağımızı teslim aldık ve belirlenen ilçelere montajını ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi. İlerleyen günlerde ihtiyaç duyulan noktalara durak çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir