Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

DİVAN TOPLANTISINDA İSRAİL BOYKOTU KONUŞULDU

123
Reklamı Gizle

Yeniden Refah Partisi, Ekim Ayı Ordu İl Divan Toplantısını Ünye’de gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Anadolu Buluşmaları kapsamında 11 Kasım Cumartesi günü Ordu’ya gelişi ile ilgili istişareler yapan parti yöneticileri Erbakan’ın Fatsa’ya da gelecek olmasının heyecanını yaşadıklarını belirtti.

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleşen programda konuşan Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanı Adem Ağca, “ Yol arkadaşlarım hepiniz toplantımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Bugün 100. Yılını kutladığımız Cumhuriyetimizi ne yazık ki buruk bir şekilde kutluyoruz. İsrail’in Gazze üzerinde ki acımasız savaş suçları içimizi yakıyor. İçimiz buruk şekilde günlerdir aynı şeyi yaşıyoruz. Tepkimizi Genel Başkanlığımızın öncülüğünde Konya’da düzenlediğimiz miting ile tüm dünyaya duyurduk. Genel Başkanlığımız bu konuyu sürekli gündemde tutarak gerekli yaptırımı sağlamaya çalıştı. Protestodan başka bir şey yapamadık. Bu nedenden dolayı buruk bir his yaşıyoruz. Elimizde bir dua ve de boykot var. Boykot konusunda duyarlı olmalı ve İsrail üretimi ürünleri almamalıyız” dedi.

Toplantı yapılan söyleşi ile son buldu.

Programa ayrıca Yeniden refah Partisi Ordu İl Sorumlusu Emir Menşur, Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Gül Kaya, Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı ve ilçe başkanları ile parti yöneticileri katıldı.

%d