ÇATALPINAR’IN 3 MAHALLESİNDE BETON YOL SEVİNCİ

781
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çatalpınar ilçesinde vatandaşların yıllardır hasret ile beklediği Karşıyaka, Yeni Mahalle ve Karahasan Mahallesi bağlantı yolunu betonla buluşturuyor. Beton öncesinde genişletilen yol vatandaşlara konforlu bir ulaşım imkânı sunuyor.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

3 MAHALLEYİ BİRBİRİNE BAĞLIYOR

Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun bir çalışma ile genişletilmesini sağladığı Çatalpınar ilçesine bağlı Karşıyaka, Yeni Mahalle ve Karahasan Mahallerinin bağlantı yolunda toplam uzunluğu 2,5 km’yi aşan beton yol çalışması gerçekleştiriliyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, güzergâhlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşurken vatandaşlara standardı yüksek ulaşımın kapıları aralanıyor.

MAHALLE SAKİNLERİ BETON YOL SEVİNCİ YAŞIYOR

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmayı sevinçle karşılayan mahalle sakinleri duygu ve düşüncelerini paylaştı. Yıllardır hasretle bekledikleri bağlantı yolunun genişletilerek betonla kaplanmasının kendilerini mutlu ettiğini aktaran vatandaşlar Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir