ÇATALPINAR’A ULAŞIM KONFORU

343
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ulaşım yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çatalpınar ilçesindeki 3 mahalleye hizmet veren bağlantı yollarını asfaltla buluşturduklarını söyledi.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il Ordu’da, asfalt seferberliği devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları standartı yüksek konforlu bir yapıya dönüşüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt plentinde üretilen asfaltlarla, hizmetlere hız kazandırılırken ekonomik olarak da tasarruf sağlanıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde tüm noktalara ulaşana dek asfalt ve beton yol atağının hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

3 MAHALLENİN BAĞLANTI YOLU ASFALTLA BULUŞTU

Çalışmalar kapsamında Çatalpınar ilçesindeki 3 mahallenin bağlantı yolunu daha asfaltla buluşturduklarını ifade eden Başkan Güler, “Çatalpınar ve Korgan ilçelerimizi birbirine bağlayan KarahamzaMahallesi yolunu asfaltla buluşturduk. Akkaya Mahallemizde 1200 metre, Kayatepe Mahallemizde ise 500 metre emülsiyon asfalt çalışmaları yaptık. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimizin yaptıkları çalışmalar sonrası, asfalta kavuşan güzergahları konforlu bir yapıya kavuşturduk.” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yatırımların belli bir program çerçevesinde hizmete sunulduğunu belirterek, Çatalpınar ilçesinin yol ağındaki ulaşım yatırımlarının artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir