Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ÇAMAŞ’IN YOLLARINA ‘SICAK’ ÇÖZÜM

398
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde 3 mahallenin bağlandığı ilçe merkezinde bulunan en işlek güzergahlardan Taşoluk Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Zayıf zemin çalışmaları ardından sıcak asfalt çalışmaları başlatılan 2,5 km’lik Taşoluk Mahallesi güzergâhı Sucuali, Sarıyakup ve Çavuşbaşı mahallelerine de ulaşım sağlıyor.

Ordu’da mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde yer alan noktalar da sıcak asfalt konforuna kavuşuyor. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilçe merkezlerinde altyapısı yenilenen güzergahlarda da asfalt çalışması yürütüyor.

MUHTARLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çamaş Taşoluk Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin ve Sucuali Mahallesi Muhtarı Savaş Demircan da yapılan çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Öncesinde toz ve çamur nedeniyle mağduriyet yaşadığımız yolumuz sıcak asfalta kavuştu. Çok önemli bir güzergahtı bugüne nasip oldu. Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederiz. Sabrettik, çok şükür sabrımızın sonu selamet oldu” diye konuştu.

Bir yanıt yazın