Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BÜYÜKŞEHİRDEN ÜNYE’YE DÖRT DÖRTLÜK HİZMET

Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ünye ilçesinde sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiği Çınarlık Mahallesinde, vatandaşlar şehir içi trafiğine rahat nefes aldıran çalışmalar için teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesinin yatırım planlamaları içerisinde bulunan Ünye’nin Çınarlık Mahallesi Kabakçı ve Mehmetçik Sokaklarında doğalgaz hatlarına kavuşan vatandaşlar, şimdide sıcak asfalt mutluluğunu yaşıyor. İlçenin en işlek mahallelerinden birisi olan Çınarlık Mahallesinde toplam 1,5 km uzunluğundaki sıcak asfalt çalışmalarında sona gelindi.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçemizde altyapısını yenilediğimiz ve doğal gaz çalışmaları gerçekleştirilen Çınarlık Mahallesi’ni standardı yüksek yollara kavuşturduk. Çınarlık Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 1,5 km uzunluğundaki Kabakçı ve Mehmetçik sokaklarında sıcak asfalt çalışmalarını tamamladık. Hamidiye, Saraçlı ve Yunus Emre mahallelerine de ulaşım sağlayan yol, şehir içi trafiğine de nefes aldırdı. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: