Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Başkan Tören "Talepler Kısa Sürede Karşılandı

211
Reklamı Gizle

BAŞKAN TÖREN: “ŞEHİT YAKINI, GAZİ VE ENGELLİ BİREYLERİMİZE KARŞI HASSASİYETİMİZİ HER ZAMAN DİRİ TUTUYORUZ”
ALTINORDU BELEDİYESİ ŞEHİT YAKINI, GAZİ VE ENGELLİ YOLLARINI KONFORA KAVUŞTURUYOR
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, toplumun dezavantajlı gruplarına karşı hassasiyet gösterdiklerini belirterek, “Şehit yakınları, gazilerimiz ve engelli vatandaşlarımızın konforu için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
TALEPLER KISA SÜREDE KARŞILANDI
‘Amacımız engelsiz bir şehir inşa etmek’ diyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, şehit yakınları, gazi, engelli bireyler ve aileleri tarafından kendisine gelen taleplere kayıtsız kalmadı. Bu kapsamda ulaşımda sorun yaşayan ve Başkan TÖREN’den talepte bulunan vatandaşların yolları Ordu Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ve Altınordu Belediyesi iş birliğinde yapılan çalışma ile beton yol ile kaplandı.
Bu kapsamda Gökömer Mahallesinde şehit yakını, Altınyurt Mahallesinde diyaliz hastası, Öceli ve Işıklı Mahallelerinde engelli vatandaşların ulaşımda sorun yaşadıkları yollar Altınordu Belediyesi tarafından beton yol konforuna kavuşturuldu.
BAŞKAN TÖREN: “ONLAR BİZE EMANET”
Birçok mahallede devam eden beton yol çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, “Şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve engelli vatandaşlarımız ile ilgili olarak duyarlılığımızı ve hassasiyetimizi sürekli diri tutup arttırıyoruz. Onların bize emanet olduğunu biliyor, zorluk yaşamamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu kapsamda YİKOB ile iş birliği yaparak ulaşımlarının konfora dönüşmesi için beton yol çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok mahalle de yaptığımız çalışma ile vatandaşlarımızın mutluluğuna şahit oluyoruz. Bu mutluluk hepimizin ve büyük Altınordu ailesinin mutluluğudur” diye konuştu.
ÇALIŞMALAR BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR
Taleplerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasının sevincini yaşayan aileler duygu ve düşüncelerini paylaştı. Yapılan çalışmaların kendileri için büyük kolaylık sağlayacağının altını çizen aileler gösterdiği ilgi ve alaka dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini ilettiler.

Bir yanıt yazın