BAŞKAN TAVLI’YA İNKUR’DA KONFETİLİ VE MEŞALELİ KARŞILAMA

101
Reklamı Gizle

31 Mart seçimlerinin ardından yeniden göreve seçilen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İnkur Mahallesi sakinleri tarafından konfeti ve meşalelerle karşılanırken vatandaşlar Başkan Tavlı’yı tebrik etti. İnkur halkının sevgi selinden duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Görev süremiz boyunca hiç durmadık, hiç yorulmadık. Bundan sonra da memleket sevdamızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde halkın teveccühü ile yeniden göreve seçilirken seçimlerin hemen ardından çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Tavlı bir yandan tebrik ziyaretlerini makamında kabul ederken diğer yandan mahallelerde vatandaşlarla da kucaklaşmaya devam ediyor. İnkur Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tavlı vatandaşların sevgi seli ile karşılandı. Konfeti ve meşaleler yakan vatandaşlar Başkan Tavlı’nın yeni dönemini tebrik etti.

“Teşekkürler İnkur”

Ünye’de Belediyecilik hizmetlerinin hız kesmeden devam edeceğini açıklayan Başkan Tavlı, “Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Görev süremiz boyunca hiç durmadık, hiç yorulmadık. Bundan sonra da memleket sevdamızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri teveccühleri ile onurlandıran İnkur mahallemizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek hem teşekkür ettik, hem de tebrikleri kabul ettik. Tüm hemşehrilerime göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolay teşekkür ediyorum” dedi.