BAŞKAN TAVLI “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR, GÜÇTEN MEMLEKET”

126
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı hemşehrileriyle İstanbul’da buluştu. Pikniğe katılan Başkan Tavlı gurbetteki Ünyeliler ile hasret giderdi. Piknikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Çeşitli yarışmaların yapıldığı, ses sanatçılarının konser verdiği piknik şöleninde memleketlerinden kilometrelerce uzakta ikamet eden Ünyeliler hasret giderdi. Gün boyu süren programa katılan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı piknik alanında bulunan vatandaşları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.

“İstanbul’da Hemşehrilerimizle Kucaklaştık”

Programda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Memleketin her köşesinde Ünyeli olmak ve memleket sevdası ile nefes almak ne demek bir kez daha şahit olduk. Burada hemşehrilerimizle kucaklaştık. Güzel bir programda daha bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizler burada iş ve aş için memleketlerinizden uzakta bulunuyorsunuz. Biz de yerel yönetim olarak sizlerin memleketinize geldiğinizde daha da keyif almanız için yatırımlarımızı ve projelerimizi sürdürüyoruz. Ünye’mize nefes aldıracak projelerin yanı sıra istihdam sağlayacak yatırım ve projeleri de destekliyoruz. Gurbetteki tüm hemşehrilerime kucak dolusu sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.