Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BAŞKAN SİPAHİ: “GÜLYALI AK PARTİYE GEÇERSE DAHA ÇOK HİZMET ALACAK”

Reklamı Gizle

AK Parti Gülyalı İlçe Başkanı Abdullah Sipahi, yerel seçimlerde Gülyalı’nın tekrar Ak Parti’ye geçmesi sonrası daha fazla hizmet almaya devam edeceğini söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile son dönemde Gülyalı’ya birlikte yeterli yatırımları sağlandığını ifade eden Başkan Sipahi, yerel seçimlere az bir süre kala ilçedeki çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Gülyalı Tekrar AK Kadrolara Ak Parti Belediyesine Kavuşacak”

Gülyalı Belediyesi’nin yeniden Ak kadrolara geçeceğini söyleyen AK Parti Gülyalı İlçe Başkanı Abdullah Sipahi, “ Yavaş yavaş aday adayları belli olmaya başladı. Siyasetin de güzelliği budur zaten, bitiş çizgisine yaklaştıkça heyecan daha da artar. Geçtiğimiz yerel seçimlerde Gülyalı’daki seçim sonucunu bir iş kazası olarak görüyorum. Seçmen bir mesaj verdi ama inşallah önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde Gülyalı’daki bu tabloyu değiştireceğiz. Gülyalı tekrar AK kadrolara Ak Parti belediyesine kavuşacak. Ve biz bu konuda iddialıyız. Kapı Kapı dolaştık vatandaşlarımızla bire bir ilgilendik ve dertlerini sıkıntılarını sorunlarını tespit ettik. Elimizden geldiği kadar tüm sorunları çözdük. Belediye yönetimi Gülyalı’da CHP’de olmasına rağmen Ordu Büyükşehir belediyemizden aldığımız destekle birlikte vatandaşlarımızın taleplerini büyük ölçüde karşıladık. Gülyalı’daki sıkıntıları sorunları çok iyi biliyorum. Bunları çözecek güce ve iradeye sahibiz. Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde Gülyalı ilçemizde çok güzel bir başarı elde ettik. Gülyalı’da önümüzdeki seçimlerde 1. Parti çıkacağımıza inancımız tamdır” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: