Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Başkan Hacıimamoğlu: “Bu İttifak Türkiye’nin Sesidir”

136
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, Cumhur İttifakının Türkiye’nin Bir Sesi olduğunu söyleyerek milletin 2023 yılında bir ittifaka sahip çıkacağını ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, İlçe Başkanlığında düzenlediği toplantıda yönetim kurulu ile birlikte basının karşısına çıktı. Başkan Murtaza Hacıimamoğlu ve yönetimi 2023 yılına doğru Cumhur İttifakının emin adımlarla ilerlediğini söyleyerek vatandaşın güçlü bir irade sergileyeceğini ifade etti.

“Çalışmalarımız Entegreli Şekilde Devam Etmektedir”

Yerel yönetimlerle birlikte ana kademelerinde destekleriyle 2023 Cumhur İttifakı çalışmalarının entegreli olarak devam ettiğini vurgulayan Başkan Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, “Göreve geldiğimiz o günden bu güne kadar ben ve yol arkadaşlarım durmaksızın sahadayız. Vatandaşlarımızın yanındayız, esnafımızın yanındayız ve kendilerini dinliyoruz. Tabi bunun yanı sıra Genel merkezimiz de tüm ana kademesiyle birlikte onlar da sahada çalışmalarını sürdürüyorlar. Sayın Bahçeli’nin oluşturmuş olduğu politikalar dâhilinde “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” temalı program kapsamında tüm illerimizde ziyaretlerde bulunduk. Yine sonrasında “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı dâhilinde tüm ilçelerimizde insanlarımıza dokunmaya devam ettik. Hali hazırda devam eden “Köyüm Benim” temalı çalışmalarımız da devam ediyor. Bunun yanı sıra yine ana kademe ve yerel idarelerimizle birlikte çalışmalarımız entegre bir şekilde devam etmektedir” dedi.

“Bizim Partimiz Hiçbir Siyasi Amaç Gütmemektedir”

Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 yılı vizyonu çerçevesinde hiçbir amaç gütmeden ülkenin ve milletin öncelikleri için çalışıldığına dikkat çeken Başkan Hacıimamoğlu, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Açık Hava Toplantıları kapsamında geçen hafta Samsun’da vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu kapsamda hiçbir şekilde durmadan 2023 seçimleri hazırlıklarımız da devam edecektir. 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakının öneminde değinmek istiyorum. Tüm vatandaşlarımız 2023 seçimlerinde kendinden emin bir şekilde Cumhur İttifakına sahip çıkacaktır. Cumhur İttifakı çelikten bir iradedir. Cumhur ittifakı milletimizin oluşturmuş olduğu Türkiye’nin sesidir ve inanıyoruz ki tüm vatandaşlarımız da bu bilinçle sandığa gidecektir. Bizim partimizin hiçbir mensubu hiçbir siyasi amaç gütmemektedir. Dolaysıyla 2023 seçimlerine Cumhur ittifakı emin adımlarla ilerlemektedir. Şu da önemle bilinmelidir ki hiçbir siyasi amaç ve hiçbir dünyevi lezzet milletimizin geleceğinden önemli ve öncelikli değildir” diye konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: