BAŞKAN GÜLER’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

90
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın ardından bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordulular başta olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Başkan Güler, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak sevgimizi, mutluluğumuzu paylaşma ve bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Millet olarak birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kardeşlik ruhunun en kalbi duygularla hissedildiği en özel anlar dini ve milli bayramlarımızdır.

Tarihimizden aldığımız köklü yaşam kültürü bizi bir arada tutan sevgi ve saygı ölçütünün en önemli göstergesidir.

Birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren bayramları anlam ve önemine uygun bir şekilde kutlamalı ve bu geleneği yeni nesillere aktarmalıyız.

Özellikle Ordu’muz da gönül birlikteliğimizi bu Ramazan ayında da sürdürerek her gün sıcak yemeklerimizi vatandaşımızın sofrasına ulaştırdık.

Şehrimizden geçen hiçbir misafirimizi unutmadık. Karadeniz Sahil Yolundan geçen tüm sürücülerimize geçmiş yıllarda olduğu gibi iftariyelikler dağıtarak Ramazan bereketini birlikte yaşadık.

Kültür sanat etkinliklerimiz ile hem çocuklarımızın hem de ailelerinin dolu dolu bir Ramazan yaşamasına vesile olduk.

Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu güzel bayramın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.”