Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BAŞKAN GÜLER 2 GÜNDÜR AKKUŞ’TA

243
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, yatırım programlarını ve çalışmaları yerinde incelemek üzere iki gündür Akkuş’a ziyaret gerçekleştiriyor.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva ve daire başkanlığı eşliğinde ilçede gezilmedik yer bırakmayan Başkan Hilmi Güler, iki günlük ziyaretini Akkuş’a ayırdı.

Yol yatırımlarının yanı sıra ilçede projelerin hayata geçirilmesi noktasında devam eden çalışmaları incelemek üzere Akkuş’ta bulunan Başkan Güler, ziyaretlerinin bir bölümünü Argan Yaylası’na ayırdı.

“Başkan Güler’den Dolu Dolu Ziyaret”

Yapılan ziyaretlerle ilgili konuşan ve Akkuş’u projelerin göz bebeği haline getirdiğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “ Dün başladığımız Akkuş ilçe ziyaretlerimizi bugün de sürdürüyoruz. Akkuş Belediye Başkanımız İsa Demirci ile birlikte ilçemizde yatırım alanlarımızı ziyaret ettik, hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Akkuş ve Kumru ilçelerimizi birbirine bağlayan, Aşağıdüvencili, Yeşil Güneycik, Damyeri ve Tuzak mahalleleri grup yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Toplam uzunluğu 32kilometre olan yolun, 17 kilometresinde asfalt ve beton çalışmalarını tamamlarken geri kalan güzergahta ise çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yol incelemelerimizin ardından ise Akkuş’umuzun göz bebeği, ilimizin turizm merkezlerinden, 1650 rakımlı Argan Yaylası’na geçtik. Argan Yaylası’nda kuraklığa karşı önlem amacıyla yaptığımız gölette incelemelerde bulunduk. İncelememiz esnasında antrenman yapan kano sporcularımız ile karşılaşmak günün sürprizi oldu. Akkuş’umuza yapılan tüm bu yatırımların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını, Ordu’ya hizmet yolunda birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: