Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BAŞKAN BOZOK, “YENİ KARARLARIMIZ SEFERLİYE HAYIRLI OLSUN”

Reklamı Gizle

Akkuş Seferli ve Çevre Mahalleler Kalkınma Yardımlaşma Kültür Derneği tarafından yapılacak sosyal aktivitelerle ilgili toplantı düzenlendi.

Akkuş Seferli ve Çevre Mahalleler Kalkınma Yardımlaşma Kültür Derneği Başkanı Cevat Bozok ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, sosyal, kültürel etkinlik ve eğlencelerin yanı sıra, Seferli Mahallesi için düşünülen projelerde görüşüldü.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda; Köydeki etkinliklerin değerlendirilmesi, 24 Eylül Pazar günü derneğimizde Sponsorlarımız, sanatçılarımız ve Ağalık yarışına katılan tüm dostlarımızın adına kahvaltı programı düzenlenmesine, Köyün kalkınması için kooperatif kurulmasının çalışmalarına gerekli toplantıları yaparak hız verilmesine, Köyün Nüfus artışının sağlanmasına hız verilmesi ve her evde mutlaka nüfus yazdırılmasana, Seferli merkez Pazar yerindeki okulların ve çevresinin sorumluluğu ve bakımının derneğimizin adına gerekli işlemleri yaparak üstlenilmesine, Derneğin önünün kapatılmasına hız verilmesine, Köyde sağlıkçı bulundurulması, elektrik ve su sorunları için Cimer üzerinden ilgili bakanlıklarla irtibata geçerek sorunların çözümü için çalışmalara hız verilmesine, Kadınlar kolu ve Gençlik kollarının faaliyetlerini aksatmadan yapılmasına, Derneğimizin ve Seferli halkının yararına birlik beraberlik içinde daha aktif çalışma sağlamalarına karar verildi.

Yapılan toplantı ile ilgili konuşan Akkuş Seferli ve Çevre Mahalleler Kalkınma Yardımlaşma Kültür Derneği Başkanı Cevat Bozok, “Öncelikle akşamki toplantımıza katılım sağlayan ve işlerinden dolayı katılamayan tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Derneğimiz köyümüz için Özverili gönülden Çalışan kardeşlerime tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: