Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONA AÇILIŞI YAPILDI

88
Reklamı Gizle

Atletizm Türkiye Şampiyona Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Atletizm Türkiye Şampiyona Açılışı, Özel Sporcular ve katılım sağlayan misafirler tarafından büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

Antalya’da  yapılan Atletizm Türkiye Şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın beraberinde Federasyon Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Ensar Kurt, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Resul Aygün, Disiplin Kurulu Başkan Vekili Onur Sağlam, Genel Sekreter Safiye Tokdemir, TÖSEV Başkanı Ömer Osman Yanık, Kulüp Başkanları, Antrenörler, Özel Sporcular, Teknik ve Organizasyon Kurulu Üyeleri, Aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Şampiyona açılışı; Antalya Gençlik ve Spor Faaliyetleri Şube Müdürü İzzet Tekeli’nin teşekkür konuşması ile başladı. Federasyon Başkanı Birol Aydın programda konuşma yaparak özel Sporcuları ve ailelerini tek tek selamladı, bütün sporcuları başarılarından dolayı bir kez daha tebrik etti. Özel Sporcular, aileleri, antrenörler, teknik kurullar ile bir araya gelen TÖSSFED AİLESİ’nin bu birlikteliğinden çok mutlu olan Başkan Birol Aydın; özel sporcuların artık üniversite mezunu olduklarının, meslek sahibi olmalarının mutluluğuna tanık etmenin, hayallerin gerçeğe dönüştüğünün heyecanını yaşadığını dile getirdi. Yürüdükleri bu anlamlı yolda, kendisine ve ekibine eşlik eden tüm yol arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Program Katılım Belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

%d blogcu bunu beğendi: