Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ASFALT KONFORU

293
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinin 3 mahallesine bağlantı sağlayan grup yolunda asfalt çalışması başlattı.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip olan kentte, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

ÇAMAŞ’IN ÜÇ MAHALLESİNE HİZMET VERECEK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çamaş ilçesine bağlı, Sarıyakup ile Kemalpaşa mahallelerini Yeni Mahalle üzerinden merkeze bağlayan grup yolunda, genişletme ve zemin iyileştirme çalışmalarının ardından asfalt çalışması başlattı. Toplam 3 kilometre uzunluğundaki güzergahta 2.5 kilometrelik kısım asfalt ile buluştu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Güzergahtaki asfalt çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

%d