Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALTINORDU BELEDİYESİ HER KOŞULDA ÇAN DOSTLARIMIZIN YANINDA

186
Reklamı Gizle

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in “Her Can Bize Emanet” anlayışı ile verdiği talimat üzerine Altınordu Belediye ekipleri sokak hayvanlarını hiç yalnız bırakmıyor.
Altınordu Belediye ekipleri hayatlarımıza sevgi merhamet ve neşe katan can dostlarımızı, minik patileri her gün düzenli olarak besleme çalışması yürütüyor.

Öteden beri ” Her Can Bize Emanet” anlayışı ile sokak hayvanlarına sahip çıkan Altınordu Belediyesi, kendini iyice hissettirmeye başlayan kış mevsimi ile birlikte sokak hayvanları ile ilgili tedbirlerini arttırıp bu konudaki  hazırlıklarını tamamladı. Pandemi koşullarıyla birleşen kış mevsiminde sokak hayvanlarının yiyecek bulmasının daha da güçleşeceğini dikkate alan Altınordu belediyesi, sokak hayvanlarını kış şartlarında da sahipsiz bırakmayacak.
Her gün düzenli olarak şehrimizin çeşitli noktalarında oluşturulan besleme noktalarına yem ve mama takviyesi yapan Altınordu Belediyesi ekipleri yine sokak hayvanlarının yoğunlukla bulunduğu noktalarda da besleme çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Göreve geldiği günden bu yana “sevgi ve merhamet şehri Altınordu” diyen Başkan Aşkın Tören’in liderliğinde yine ilk defa şehrin muhtelif mahallelerinde “Kedi Evleri” kuran Altınordu Belediyesi, şehri birlikte paylaştığımız tüm  canlılara sahip çıkmaya devam ediyor.
Sokak hayvanlarını besleme çalışmalarında hayvanseverler grupların desteğini de alan  Altınordu Belediyesinin bu çalışması sokak hayvanlarının yaşamlarını kolaylaştırıyor.
Altınordu Belediyesinin sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları kış mevsiminde de artarak devam edecek.

Bir yanıt yazın