Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALTINORDU BELEDİYESİ GELENEKLERİ YAŞATIYOR

191
Reklamı Gizle

Altınordu Belediyesi tarafından pandemi tedbirleri alınarak şehrin birçok noktasına kurulan stantlarda Mevlid Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıtıldı.

‘Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu’ sloganıyla sosyal yönlü çalışmalarına aralıksız devam eden, dini ve milli günleri dayanışma ve bir arada olma günlerine dönüştürmeyi hedefleyen Altınordu Belediyesi, bu kapsamda Mevlid Kandili dolasıyla kandil simidi dağıtımı etkinliği gerçekleştirdi.

Yapılan etkinlikle Birlik, beraberlik kardeşlik ve dayanışma ruhunu yaşatan yansıtan aynı zamanda birlikte yaşama iradesini güçlendiren özel günlerin coşkusunu şehirde yaşatmayı amaçlayan Altınordu Belediyesince pandemi koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilen kandil simidi dağıtım etkinliği Cumhuriyet Meydanı, Köprübaşı mevki ve Altınordu Belediyesi önünde kurulan stantlarda yapıldı.

Altınordu’luların yoğun ilgi gösterdiği kandil simidi dağıtım etkinliğine katılan Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ise kurulan stantlarda Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’in kutlama mesajı ve selamlarını vatandaşlara ileterek Mevlid Kandilini tebrik edip kandil simidi ikramında bulundular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir