Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALT YAPININ TAMAMLANMASIYLA DOLUNAY’IN CAZİBESİ DAHA DA ARTACAK

338
Reklamı Gizle

Fatsa Belediyesi ve OSKİ Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Dolunay mahallesinde Ağustos ayı içerisinde başlayan 2 kilometrelik altyapı çalışmaları devam ediyor. Buradaki alt yapı çalışmalarının yıl sonuna kadar bitirilmesi hedefleniyor.

Fatsa Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dolunay Mahallesi Çeşme Sokak ve Sanayi Sokak’ta devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapı çalışmaları başlayacak ve üst yapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla Dolunay mahallesinin cazibesi daha da artacak.

“ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN ALT YAPI OLDU”

Dolunay mahallesinde ikamet eden vatandaşların talebi üzerine altyapı çalışmalarına başladıklarını ve hızla devam ettiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Her geçen gün gelişen büyüyen Dolunay mahallemizde birçok çalışmaya şahit olan vatandaşlarımız bu çalışmalar tamamlandığında memnun olacaklar. Görev süremizde bizim birinci önceliğimiz her zaman altyapı olmuştur. Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde OSKİ Genel Müdürlüğü ve Fatsa Belediyemiz koordinasyonunda Dolunay mahallemizin yaklaşık 2 kilometrelik kısmında tüm ara sokaklarıyla birlikte altyapı çalışmalarımız şuanda devam ediyor.” dedi.

“DOLUNAY MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Dolunay mahallesinde devam eden alt yapı çalışmasının yıl sonuna kadar süreceğini ifade eden Başkan Kibar, “Altyapı çalışmalarında içme suyu hattından yağmursuyu hattına, kanalizasyon hatlarına kadar baştan sona bir yenileme olacak. Her geçen gün nüfusu artan ve maalesef mevcut altyapının gelişen, büyüyen Dolunay mahallemize hizmet etmesi çok mümkün olamıyordu. Bu büyümeyle, bu gelişmeyle birlikte yeni pazar alanı, yeni piknik alanı, spor alanlarıyla, iş merkezleriyle birlikte şehrimizin en cazibeli yaşam alanlarından bir tanesi olmaya aday olan Dolunay mahallemizde inşallah hızlı bir şekilde başlamış olduğumuz altyapı çalışmaları sonrası yakışır bir üst yapısıyla, asfaltı ile yayalaştırmasıyla Dolunay mahallemize hak ettiği hizmeti sunmuş olacağız.” diye konuştu.

%d